Reference

„Makrobiotické studio a kurzy Zuzky Terešové znám a navštěvuji již několik let s velkým potěšením. Jídlo je velmi lahodné, zdravé, krásně komponované, prostě je to zážitek. Vynikající chuť i design. Člověk si vylepší názor na zdravou stravu. Jsem ráda, že tento způsob stravování mohu doporučovat svým pacientům.“ MUDr. Hana Skalová, praktická lékařka

„Když jsem začínal s MB, dala jste mi “nejsrozumitelnější” konzultaci, kterou jsem dostal a že jsem byl téměř za všemi.“ Jan K.

„Nejsem makrobiotik ani ortodoxní vegetarián, ačkoli tímto směrem pomalu kráčím… Se Zuzkou je makrobiotika barevná a dává smysl. Nejen proto, že ona sama je příkladem toho, jak může člověk krásně vypadat, pokud se stravuje tak, aby své tělo maximálně podpořil a zároveň minimálně zatížil…. Druhým a neméně významným hlediskem je to, že to, co ze Zuzčiných rendlíčku pochází je chuťově nesmírně lahodné a plně uspokojivé i pro ten ,nejchlupatější‘ jazýček. Božské rizoto!!! Dýňová polévka nebo svíčková omáčka!! Extáze! A zdravá….“ Markéta J.

„Zuzko, děkuji za skvělé jidlo, nádhernou atmosféru na kurzu a přátelský přístup.“ Michaela S.

„Dobrý den Zuzko
před 3mi týdny jsem u vás byla na konzultaci. Chtěla bych se s vámi podělit o své postřehy.
Po našem setkaní jsem strávila týden na chatě v jižních Čechách, v přírodě, vařila jsem 3x denně, zařadila jsem většinu vašich doporučení (kroupy, dezerty, rýžové koule – oba s manželem nás překvapilo, jak jsou výborný, atd.). Po týdnu jsem se cítila skvěle, zmizely chutě na nachos, čokoládu a jiné extrémy, moje kvasinková infekce se hodně zmírnila. Tento týden jsem byla v Praze, neměla jsem tolik času vařit a nejedla jsem úplně ideálně. Začalo mi být špatně od žaludku a cítím se celkově mnohem unavenější. Dokonce jsem z toho dostala jednodenní rýmu, odcházelo ze mě spousta hlenu. Utvrdila jsem se v tom, že makrobiotika je super věc a pokud se ji budu věnovat, budu zdravější, veselejší a klidnější. Úplně mě to namotivovalo, prostě paráda.“ Veronika N.

„Dobrý den, paní Terešová,
Určitě si mně pamatujete, byli jsme u Vás doma na vaření – skupinka lidí z České pojišťovny.
Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat a napsat Vám, že jste pro mě „makrobiotický Hemingway“ :=)) Vy jste nám nejen dala rybu, ale jste nás také naučila lovit a to už nám zůstane na celý život. Bez Vašeho kurzu vaření a Vašich rad by mi ty zdravé potraviny, co jsem měla nakoupené ještě dávno před našim setkáním byly k ničemu.“ Naďa K.

„Jsi opravdová kouzelnice Zuzko, bylo to úžasný, moc dobrý, jax takhle dobře a jednoduše dokázala tu čočku, to mně by se v životě nepovedlo, tolik práce, tolik práce třeba s aspikem a řasou, taková dobrota!!! ÚŽAS!!! Moc děkujeme.“ Michal K.

„Musím se pochlubit, že jsem uvařila skvělou koprovku s kroupy a salátem z červené řepy s křenem. Jsem na sebe pyšná a zároveň děkuji za úžasné kurzy, bez kterých bych to určitě nedokázala.“ Marie K.

„Kuchyň Zuzky Terešové mohu všem, kdo se zajímá o zdravou stravu, jen doporučit. Připravené podle makrobiotických zásad, pestré, chutné, vždy čerstvé a z kvalitních surovin. Jídla navíc hezky na talíři barevná a naaranžovaná. A co nemá chybu jsou polévky. Pro mne osobně původně směr stravování ze zdravotních důvodů se změnil na jídlo řízené chutí. Těším se až začne zase na Vinohradech vařit.“ Stanislav S.

„Byla jsem tak mile překvapena Vaší celkovou filozofií a pohledem na život, že se odvažuji, dovoluji se ucházet se u Vás o místo v kuchyni, pokud byste rozšiřovala svůj tým.“ Renata Š.

Článek v časopise Marianne květen 2013 :
http://www.marianne.cz/tema-marianne/co-vidi-celebrity-na-makrobiotice
Článek ve Vlastě 11/2016 „Projezte se ke zdraví“

 

“Milá Zuzanko,
když Ti byly tři roky, uvařila jsi, stojíc na stoličce u sporáku, s mojí vydatnou dopomocí, hrnec krupicové kaše. Bylo to festovní, jíst se to nedalo, ale šlo to vysekat majzlíkem. Od té doby jsi evidentně dost pokročila! Stále Ti moc fandím.
Tvoje Milena.”